שירותי שמירה וסדרנים לאירועים

בכל אירוע או התקהלות גדולה צריך לשמור על סדר
באגם אבטחה יודעים לתת את הבטחון שאתם צריכים !


אירועים בכל סדר גודל, דורשים תכנון מדוקדק והשקעה רבה. כדי שהאירוע יוכל להתנהל על מי מנוחות וללא הפרעות, יש חשיבות רבה לספק נוכחות של שומרים במקום, שיאכפו את הסדר ואת בטיחות המשתתפים.

חברת אגם אבטחה מתמחה במתן שירותי שמירה וסדרנות למגוון אירועים ובמגוון תנאי שטח. כוח האדם של החברה מונה למעלה מ-110 עובדים, וכולם ערוכים ומאומנים לאבטח אירועים גדולים וקטנים כאחד.

טרם פריסת השומרים בשטח, הנהלת החברה תבנה מערך אבטחה מוקפד ומחושב, בהתאם למאפייני האירוע ולפי צרכי הלקוחות. החברה תפרוס ציוד וכוח אדם בנקודות אסטרטגיות, עליהן יוחלט מראש בעת לימוד אופי האירוע. הצוות יתודרך באופן מדוקדק לגבי טיב האירוע, דגשים ואופן הפעולה הנדרש לכל אורכו, תוך מתן דגש על תיאום בין כל הגורמים המעורבים, ותגובות אפשריות לאירועים שונים בזמן אמת. 

כוח האדם של המחלקה נבחר בקפידה, מתוך הכרה בחשיבות איכות הכוח האנושי, במיוחד בתפקיד רב אחריות שנושא מאבטח. כל מאבטח במחלקה הוא בעל עבר קרבי, כושר גופני מצוין, רישיון נשק ותעודת יושר, וכן בעל היסטוריה נקייה מעבירות מין. 

נוסף על כך, החברה מקפידה לשלוח את המאבטחים שלה להשתתפות בקורסים נדרשים, על מנת שיהיו מקצועיים ביותר בתחום. מאבטחי החברה עוברים הכשרה אינטנסיבית ומקיפה, והם נדרשים לאחריות, יכולת מנהיגות, יכולת לתפקד בקור רוח תחת לחץ וכן לדעת לעבוד כחלק מצוות. 

החברה מציידת את המאבטחים שלה בציוד חדשני ומתקדם, כדי לאפשר להם לבצע את עבודתם בדיוק ובמהירות. צוותי האבטחה והסיור של אגם אבטחה חמושים בנשק חם, ומצוידים בציוד תקשורת מתקדם ובציוד מיגון משוכלל. נוסף על כך, החברה מפעילה מחסן נשק מתקדם לטובת המחלקה, באישור משרד הפנים ומשטרת ישראל.

חברת אגם אבטחה מקפידה לפעול תחת כל האישורים וההנחיות של הגופים הרלוונטיים,
ובתיאום מלא עם רשויות האכיפה והביטחון.