שירותי ניקיון

כאשר אתם נכנסים אל חנות, מסעדה או משרד עורכי דין

ורואים כתמים שחורים על הרצפה, לכלוך על השולחנות וחלונות שבקושי אפשר לראות דרכם החוצה, ודאי אתם מעקמים את פרצופכם וחושבים פעמיים אם לקחת את המוצר או השירות שאתם צריכים.

חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר מהפנים של כל עסק, הוא האופן שבו בעליו מתחזק אותו ושומר על ניקיונו. כל לקוח אשר מגיע למשרד או אל כל עסק אחר, ורואה לנגד עיניו לכלוך והזנחה, יבין מהר מאוד שבעלי העסק לא מתייחס בכבוד אל העסק שלו ולא מטפח אותו, ומתוך כך גם נגזר היחס שלו אל לקוחותיו. 

כדי לדאוג לתחזוקה שוטפת של ניקיון העסק או המשרד, אתם לא צריכים לקחת לידכם מטאטא או מגב. כל שעליכם לעשות הוא להתרכז בלגרום לעסק שלכם לפרוח, ולהעביר אלינו את שרביט ניהול אחזקת המקום. אנחנו נדאג לכך שהוא יראה מבריק, מכובד ומזמין. 

מחלקת ניקיון ואחזקה של חברת אגם אבטחה, מעניקה שירותי ניקיון שונים לעסקים גדולים וקטנים, מוסדות ציבוריים, בתי ספר ובתים משותפים. 

מחלקת הניקיון של אגם אבטחה הוקמה במטרה להעניק פתרונות איכותיים של כוח אדם בתחום הניקיון והאחזקה. המחלקה משלבת סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של איכות ומקצועיות, על מנת להעניק ללקוחותיה את התוצאות הטובות ביותר בתחום. 

מנהלי המחלקה ומפקחיה הם בעלי ניסיון רב בתחום הניקיון והאחזקה על סוגיו השונים, והם מקפידים על ניהול עבודה מסור, אחראי ומוקפד. העובדים כולם עוברים מיון קפדני כדי להבטיח התנהלות אמינה ותקינה, והם מקבלים את כל התנאים והביטוחים הנדרשים על פי חוק. חשוב לציין שחברת אגם אבטחה היא בעלת רישיון לעסוק כקבלן כוח אדם ורישיון קבלן שירות.

מחלקת הניקיון והאחזקה של חברת אגם היא מחלקה משפחתית ואחראית, שטובת הלקוח לנגד עיניה. עובדי המחלקה מקפידים על ביצוע עבודתם באופן יסודי וללא דופי, מתוך רצון לספק ללקוחות החברה את המענה הטוב ביותר לצורכי הניקיון והאחזקה שלהם. 

לטובת הענקת חוויית שירות יוצאת דופן, ולשם ביצוע עבודה יסודית וטובה, העמידה חברת אגם אבטחה ציוד מתקדם לשימוש עובדי מחלקת הניקיון והאחזקה. נוסף על כך, כל חומרי הניקוי הנמצאים בשימוש המחלקה הם חומרים איכותיים ובעלי תו תקן.