שירותי אבטחה

מחלקת האבטחה של חברת אגם אבטחה, היא מחלקה מקצועית וחדשנית ביותר, שמושקעים בה משאבים רבים על מנת לשמור אותה כל הזמן בחוד החנית של תחומה.החברה מתמחה באבטחת יישובים, מוסדות חינוך, מתן שירותי סיור, וכן בהענקת שירותי ייעוץ ביטחוני ללקוחות החברה ובהקמת מערכי אבטחה המותאמים לצורכיהם.

לזכות מחלקת האבטחה ניסיון רב בהענקת שירותי הגנה ואבטחה במגוון היקפים ולמגוון גופים, ואנשיה ומנהליה מכירים את התחום על כל דרישותיו הייחודיות והאחריות שנלווית לו. המחלקה פועלת תחת כל האישורים הנדרשים, ומתנהלת בקשר ישיר ומתמיד עם גורמי הביטחון הרלוונטיים. 

כוח האדם של המחלקה נבחר בקפידה, מתוך הכרה בחשיבות איכות הכוח האנושי, במיוחד בתפקיד רב אחריות שנושא מאבטח. כל מאבטח במחלקה הוא בעל עבר קרבי, כושר גופני מצוין, רישיון נשק ותעודת יושר, וכן בעל היסטוריה נקייה מעבירות מין. 

נוסף על כך, החברה מקפידה לשלוח את המאבטחים שלה להשתתפות בקורסים נדרשים, על מנת שיהיו מקצועיים ביותר בתחום. מאבטחי החברה עוברים הכשרה אינטנסיבית ומקיפה, והם נדרשים לאחריות, יכולת מנהיגות, יכולת לתפקד בקור רוח תחת לחץ וכן לדעת לעבוד כחלק מצוות. 

החברה מציידת את המאבטחים שלה בציוד חדשני ומתקדם, כדי לאפשר להם לבצע את עבודתם בדיוק ובמהירות. צוותי האבטחה והסיור של אגם אבטחה חמושים בנשק חם, ומצוידים בציוד תקשורת מתקדם ובציוד מיגון משוכלל. נוסף על כך, החברה מפעילה מחסן נשק מתקדם לטובת המחלקה, באישור משרד הפנים ומשטרת ישראל.

לחברת אגם אבטחה יש אישור לפעול ביהודה ושומרון והיא אחראית לשמירה על ביטחונם של מספר יישובים גדול ברחבי האזור. צוותי הסיור והאבטחה של החברה, בייחוד באזורים אלה, מורכבים מאנשים מאומנים ובעלי ניסיון, שהוכשרו במיוחד למתן מענה לאירועי חירום חריגים, המאפיינים אזורים אלו.