פרופיל החברה

אגם אבטחה בע"מ היא חברה המעניקה שירותי אבטחה, שמירה וניקיון ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי. 

החברה מתמחה באבטחת יישובים ומוסדות חינוך, ביצוע סיורים ביטחוניים וכן מספקת שירותי סדרנים לאירועים גדולים. בנוסף, החברה מעניקה שירותי כוח אדם בתחומי הניקיון והשמירה, הן למעסיקים והן למחפשי עבודה.  

אגם אבטחה הוקמה בשנת 2015 על ידי אסף גאנם, שהיה מנהל בכיר במשך למעלה מעשור בתחום הביטחון. לאחר שנים של עשייה מקצועית מבורכת בתחום, אסף החליט להקים את חברת אגם אבטחה, כשהחזון שעמד לנגד עיניו הוא הקמת חברה אשר תעניק יחס אישי ללא התפשרות על מקצועיות, חדשנות ויושרה. הניסיון הרב של מייסד החברה, יחד עם שמירה על חדשנות ועדכניות, תורמים לכך שלקוחות החברה מקבלים שירות יעיל ואפקטיבי, המותאם לצרכי כל אחד מהם באופן אישי.

החברה מעסיקה מאבטחים חמושים, המאומנים ברמה הגבוהה ביותר, כדי להעניק ללקוחות החברה את המענה הביטחוני המדויק, העוצמתי והטוב ביותר. החברה מעסיקה כיום מעל 110 עובדים, ומשקיעה בהם הן בתנאי עבודה מעולים והן בקורסים מקצועיים, מתוך אמונה שהון אנושי הוא הלב הפועם של כל חברה טובה. 

בשנה האחרונה חברתנו מתפתחת גם באזור הצפון ומספקת שירותי שמירה ואבטחה למועצה המקומית אבו סנאן, מועצה מקומית בית ג'אן ,קניון כיכר העיר כרמיאל ומגוון לקוחות פרטיים נוספים.
לצורך הבטחת ביטחונם של התושבים והלקוחות החדשים השקנו מחסן נשק גדול ומצויד שנמצא בבעלותנו.

לחברת אגם בסיס ערכי מחומש: אמינות ויושרה, מקצועיות, חדשנות, שביעות רצון הלקוחות ומשפחתיות, כל אלו מהווים את הערכים הבסיסיים שעל פיהם החברה מתחייבת לפעול, כדי להביא את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיה. 

לחברת אגם אבטחה יש מחסן נשק גדול, מקצועי ומאובזר בכלים מקצועיים וחדשניים, המיועדים לשמירה ולהגנה על ביטחון לקוחותיה. המחסן הוקם ופועל באישור המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, ומהווה את אחד מיתרונותיה הבולטים ביותר של אגם אבטחה. 

חברת אגם אבטחה בע"מ מקפידה על עבודה מקצועית ואחראית, בכפוף לכל האישורים הדרושים לשם פעילות ביטחונית חוקית ותקינה. לחברה יש את אישור משרד המשפטים, משרד הכלכלה והמשרד לביטחון פנים, ובנוסף היא בעלת אישור עבודה ביו"ש. 

בעלי ועובדי אגם אבטחה מבצעים את עבודתם נאמנה, תוך שמירה עקרונית על משפחתיות והענקת שירות אישי, חם ומסור לכל אחד מלקוחות החברה. החברה מאמינה גדולה בכך שלכל לקוח שלה מגיע שיתייחסו אליו ואל צרכיו ממש כאילו היה בן משפחה, ולכן עובדי החברה ומנהליה מקפידים על מתן יחס אישי ביותר לכל פרויקט. אותו יחס אנושי וחם מקבלים גם ספקי החברה, מתוך אמונה שיחסי אנוש מכבדים וחמים, הם הבסיס לניהול מוצלח של כל חברה.