אמנת השירות

חברת אגם אבטחה, מנהליה ועובדיה, מתחייבים בזאת למלא את תפקידם נאמנה
ולדאוג לצורכי לקוחותיה במסגרת ההתקשרות, בצורה הטובה ביותר. 

חברת אגם אבטחה מתחייבת להעניק ללקוחותיה חוויית שירות חיובית, נעימה ובאווירה משפחתית, המתבססת על ערכים אותם מחשיבה החברה כקוד האתי שלה בפעילותה אל מול לקוחותיה וספקיה. 

החברה מתחייבת לפעול על פי הערכים הבאים: 

  1. מקצועיות: לקוחות החברה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יקבלו מאת עובדי החברה ומנהליה את השירות המקצועי ביותר, המתבסס על ידע רחב ומעמיק בתחומי האבטחה וכוח האדם, על כל אתגריהם והדקויות הייחודיות להם. החברה מבטיחה את מקצועיות העובדים שלה על ידי השקעה רבה בפיתוח יכולותיהם המקצועיות והאישיות ובמתן קורסים ואימונים מתקדמים. 
  2. יושר ואמינות: עובדי ומנהלי חברת אגם אבטחה, מתחייבים לפעול בצורה אמינה וישרה אל מול לקוחות החברה וספקיה. החברה מכירה בערך האמינות והיושר כערך עליון, שהוא הבסיס לכל מערכת יחסים, עסקית ואישית. החברה תפעל באופן שקוף, הגון ואמתי מול כל האנשים הבאים עמה ביחסי עבודה. 
  3. חדשנות: חברת אגם אבטחה תשקיע את מיטב המחשבה והמשאבים בעמידה בחוד החנית הטכנולוגית בתחומי האבטחה והשמירה. חברת אגם אבטחה מתחייבת לחתור כל הזמן להתאמת דרכיה ואופן פעולותיה לחידושים הנולדים עם הזמן, מתוך כוונה להיות הטובה והמתקדמת ביותר בתחום עבור לקוחותיה. החברה מתחייבת להשקיע זמן ומשאבים נוספים בהתאמת הידע והמקצועיות של עובדיה לשינויים התמידיים החלים בתחום.
  4. שביעות רצון הלקוחות: חברת אגם אבטחה מתחייבת לפעול ככל שביכולתה על מנת שלקוחותיה יהיו שמחים ומרוצים מהשירות ומאופן ביצוע העבודה בשטח. חברת אגם אבטחה תשקיע בעובדיה ותדרבן אותם לחתור למצוינות, ללקיחת אחריות ולביצוע תפקידם באופן הטוב ביותר למען שביעות רצון הלקוחות. עובדי החברה ומנהליה מתחייבים לטפל אישית בכל צורך, מכל הלב, מא' ועד ת', למען שמירה על ערך זה. 
  5. משפחתיות: חברת אגם אבטחה מקפידה לשמור על אווירה משפחתית וחמה בין עובדי החברה, בין החברה ללקוחותיה ובין החברה לספקיה. משפחתיות היא מחויבות, אחריות ותחושה של יחד. מבחינה זו, החברה מתחייבת להקפיד ראשית כל על מתן טיפול אישי לכל לקוח שלה, כאילו מדובר בבן משפחה. נגזרת נוספת של ערך זה, היא שמירה על ערוצי תקשורת פתוחים וחמים עם הלקוחות, העובדים והספקים, ומתן הרגשה שתמיד יש אוזן קשבת, אכפתיות ורצון לעזור ולסייע. 

מטרת החברה היא לשמור על ביטחון ושגרת חיים טובה עבור לקוחותיה, לסייע לעובדים למצוא פרנסה ראויה ולהעניק לבעלי עסקים את היכולת להתרכז בבניית העסק שלהם בסביבה מכובדת ובטוחה.  

אמנת שירות זו מאירה את דרכה של החברה, ומנתבת את אופן פעולתה בכל הערוצים. חברת אגם אבטחה, על כלל מנהליה ועובדיה, תעשה את כל שביכולתה כדי לשמור על אמנת שירות זו, ולעמוד בכל התחייבויותיה כלפי לקוחותיה, ספקיה ועובדיה.  

צוות אגם אבטחה

בואו נדבר ...